Najwyższa jakość w standardzie

O nas

TECH–IN – BRAMY, OGRODZENIA, NAPĘDY.

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem wszelkiego rodzaju bram i ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. W ofercie posiadamy również profesjonalne systemy automatyki do bram oraz drzwi.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić obsługę Klienta w sposób kompleksowy, od konsultacji technicznych przez dostawę towaru, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów i usług.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm w kraju i za granicą. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, które mają na celu usprawnienie codziennego życia przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Stawiamy na profesjonalizm, jakość, technologię i bezpieczeństwo… Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając najkorzystniejszą ofertę oraz możliwie krótkie terminy realizacji. Nasza szeroka gama produktów i usług pozwala nam zadowolić nawet tych najbardziej wymagających klientów.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

GALERIA - NASZE REALIZCACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Sprawdź nasze realizacje i zobacz jak pracujemy...

O NAS

Firma TECH-IN zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem wszelkiego rodzaju bram i ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. W ofercie posiadamy również profesjonalne systemy automatyki do bram oraz drzwi.

WYCENA

Wyceny mają charakter indywidualny i każdorazowo należy porozumieć się w tej sprawie z firmą TECH-IN.

KONTAKT

Kontak z nami nic nie kosztuje, zapraszamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00